DELTA SMARDZEWO - strona nieoficjalna

• Aktualności:
  • 2015-04-13 Porażka
  • 2015-03-10 Runda wiosenna 2015
  • 2014-11-16 Koniec rundy.
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Iskra Łagów - Sokół Kalsk 4:1
  • Zjednoczeni II Lubrza - Sparta Nietkowice 2:3
  • Obra Trzciel - Olimp Krecko 2:1
  • Delta Smardzewo - Grom Skąpe 3:3
  • Meteor Jordanowo - Odra Glińsk 4:1
  • Lubusze Rusinów - Chrobry Brójce 1:0
  • Victoria Szczaniec - Błękitni Toporów 1:4

Jak oceniacie naszą stronę w skali od 1-10 ?

Które miejsce zajmie Delta po rundzie Jesiennej ?

Zaprzyjaźnione kluby

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.

Zła pasa przerwana.

• autor: basked, 2013-10-13 20:25

Wygrana z Pałckiem 4;2,bramki  dla naszych strzelili 2 karol lisowski,1 łapa,1czapa.

Porażka

• autor: deltasmardzewo, 2015-04-13 20:51

Spotkanie z Kalskiem zakończyło się porażką wynik końcowy 1:2 jedyną bramkę w tym spotkaniu strzelił Jakub Fleszar. W ostatnich minutach mocno przycisnęliśmy rywala jednak raz za razem bramkarz gości uratował wynik korzystny dla Kalska.

Runda wiosenna 2015

• autor: deltasmardzewo, 2015-03-10 10:04

15 marca rozpoczyna sie sezon b klasy podokręgu świebodzińskiego,nasza delta pierwszy mecz rozegra na wyjezdzie z rusinowem o godzinie 15.Przystąpimy do tego spotkania wnieco odmienionym składzie niż na jesień.Powodzenia i oby 3 punkty trafiły na  nasze konto.

Koniec rundy.

• autor: deltasmardzewo, 2014-11-16 21:41

Koniec rundy zakończony zwycięstwem wygrana 2:1 z Toporowem w ogólnym podsumowaniu rundy jesiennej plasuje nas na 8 pozycji w tabeli z dorobkiem 20 punktów.Dzisiejszego dnia na listę strzelców wpisał sięDarek Waśkowski który zastępował naszego kontuzjowanego kapitanaSławek Pałgan to był jego pierwszy gol w rundzie jako ostatni wpisał się na listę bramko strzelców nie licząc bramkarzy .Kolejny nasz weteran reprezentant starej Delty Krzysiek Lisowski umieszcza futbolówke w siatce gości. Trzeba również wyróżnić Tomasz Walczyk który zastępował naszego podstawowego kontuzjowanego golkipera Łukasz Kornatowskiktóry wielokrotnie uratował nas z opresji broniąc sytuacje sam na sam z przeciwnikiem.Należą się również podziękowania kibicom którzy mimo nie sprzyjającej aury zjawili się na trybunach i żywiołowo kibicowali naszym chłopakom. Dziękujemy również wszystkim graczom którzy ku uciesze nas wszystkich pozostawiają wiele serca wysiłku i potu by wygrywać dla nas dla klubowiczów Delty. Czas teraz na odpoczynek wyczekujemy z niecierpliwością rundy wiosennej.

2 różne połowy.

• autor: deltasmardzewo, 2014-11-11 20:46

Przegrana na wyjeździe kolejny raz wracamy z stratą wynik meczu 4:5 dla iskry. Remis był blisko a nawet wygrana.Kontrowersyjna sytuacja która miała miejsce w końcówce meczu mogła przechylić szale na nasza korzyść jednak czy była ręka sami oceńcie czy powinien być karny ? Po tym incydencie wkradła się nerwówka w nasze szeregi i 3 minuty przed koncem spotkania tracimy bramkę która pozostawia Deltę bez punktów. Strzelcy Rafał Skrzypczak Krzysiek Lisowski asysta gol samobójczy Karol Lisowski x 2

Porażka

• autor: deltasmardzewo, 2014-11-09 20:50

Przegrana w dzisiejszym spotkaniu 5:6 jednak Meteor Jordanowo nie leży nam na sercu i niestety oddajemy u siebie punkty jednak walka była do końca i nie wiele brakło by zremisować.Strzelcy bramek Fabian OborskiŁukasz Szachowicz Krzysiek Lisowski Rafał Skrzypczak Damian Kozak. Myślami już jesteśmy w Łagowie bo to tam jedziemy na kolejne spotkanie w wtorek o 14.00

Uwaga! Football Manager 2015 ze zniżką!

• autor: Administrator Futbolowo.pl, 2014-10-29 19:00

Dzięki współpracy ze sklepem internetowym muve.pl mamy zaszczyt zaproponować Wam już dziś Pre-order legendarnej gry, Football Manager 2015 ze specjalną zniżką! Zamów i graj już dziś w beta-wersję gry!

Lider pokonany.

• autor: basked, 2014-10-26 20:21

Delta & Obra Trzciel tym razem mecz z liderem tabeli dla Delty był pomyślny zdobycz trzy punktową notujemy do pakietu naszych sukcesów. Już w pierwszych minutach arbiter dyktuje rzut karny który kończy się na słupku bramki nie dając nam przewagi niespełna 10 minut później Radek Gabruktrafia w światło bramki dając nam prowadzenie. Gol numer dwa również padł w pierwszej połowie a zdobywcą był Karol Lisowski który musiał zreflektować się po zmarnowanym karnym .Pierwsza połowa zakończyła się 0:2 dla Smardzewa .Kolejna część spotkania przynosiła wiele sytuacji podbramkowych które kończyły się nieskutecznymi strzałami bądź prawidłową interwencja bramkarzy i tak do końcowego gwizdka arbitra nie było strzelonej bramki po obu stronach jednak zadatek z pierwszej części spotkania sprawia że wygrywamy spotkanie.Gratulacje !!!

Mecz 2015-04-26, 15:00

herb Delta Smardzewo 3:3 herb Grom Skąpe
Delta Smardzewo   Grom Skąpe

Foty z meczy
Ładowanie...

Delta SmardzewoGrom Skąpe
Delta Smardzewo 3:3 Grom Skąpe
2015-04-26, 15:00:00
    relacja »
oceny zawodników »

Iskra Łagów 4:1 Sokół Kalsk
Zjednoczeni II Lubrza 2:3 Sparta Nietkowice
Obra Trzciel 2:1 Olimp Krecko
Delta Smardzewo 3:3 Grom Skąpe
Meteor Jordanowo 4:1 Odra Glińsk
Lubusze Rusinów 1:0 Chrobry Brójce
Victoria Szczaniec 1:4 Błękitni Toporów

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Olimp Krecko - Delta Smardzewo
Victoria Szczaniec - Chrobry Brójce
Sokół Kalsk - Lubusze Rusinów
Odra Glińsk - Iskra Łagów
Grom Skąpe - Meteor Jordanowo
Sparta Nietkowice - Obra Trzciel
Chrobry Brójce - Zjednoczeni II Lubrza

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

pon.